...půjčky jednoduše, rychle, spolehlivě
Pozor: Stránky byly publikovány v minulosti a některé informace tak mohou být neaktuální.

Půjčka Zaimo: až 25000 Kč

20. 7. 2015

Pryč je doba, kdy tzv. rychlé SMS půjčky byly udělovány pouze do výše 5000 nebo maximálně 10000 Kč. Dnes je možné požádat o okamžitou půjčku až do výše 25 000 Kč. Představujeme Vám Zaimo půjčku.

Zaimo je podobně jako její menší sestra - půjčka Kredio24 - poskytována společností Kredito24 Česká republika s.r.o.
Zatímco u Kredito24 můžete žádat částku do 15000 Kč se splatností až 30 dnů, půjčka Zaimo k Vám umí být ještě štědřejší. Žádat lze od 1000 do 25000 Kč se splatností 1 až 12 měsíců.

Nízká bonita nemusí být problém

To, jak vysokou částku můžete dostat, záleží na Vaši bonitě a úvěrové historii. U této půjčky je sympatické, že i s nízkou bonitou nebo nějakým tím menším škraloupem ve Vaší úvěrové historii máte docela dobrou šanci půjčku získat.

Půjčka i pro cizince

Půjčka je určena jak pro občany ČR, tak pro cizince ze zemí EU. Na rozdíl od jiných rychlých půjček je zde minimální hranice dána věkem dospělosti - tedy 18 lety.

Peníze již za několik minut

O půjčku se žádá elektronicky přes online formulář, a žádosti jsou zpracovávány 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Pokud vše bude v pořádku a Vaše žádost schválena, budou Vám peníze převedeny na účet v nejkratší možné době. V pracovní dny to může být otázka několika málo minut - v případě, že máte účet u stejné banky jako poskytovatel půjčky. Žádáte-li o víkendech nebo svátcích, peníze Vám budou zaslány nejbliší pracovní den ráno.

Peníze spolehlivě a bez podvodu

Potřebujete-li peníze rychle a spolehlivě, půjčka Zaimo Vám podá pomocnou ruku. O tom, že tato půjčka funguje a že se nejedná o žádný podvod, se přesvědčily už tisíce spokojených klientů.


Věděli jste, že...
pokud se chce člověk "osamostatnit" a začít podnikat, posuzuje se jeho bezúhonnost? Co to vlastně v praxi znamená? Je to jednoduše ověření, zda jste v minulosti nebyli trestáni za úmyslný trestný čin spáchaný v souvislosti s podnikáním, kterému se chcete věnovat.

Všechna práva vyhrazena © 2015 Rychlé-půjčky-ihned-na-účet.cz
Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web je informačního charakteru.