...půjčky jednoduše, rychle, spolehlivě
Pozor: Stránky byly publikovány v minulosti a některé informace tak mohou být neaktuální.

Nebankovní půjčky, kde půjčí až 50.000 Kč

21. 5. 2015

Pokud Vás banka s žádostí o půjčku odmítla, nemusíte hned zoufat. I lidé s nízkými příjmy nebo s negativními zápisy v registrech dlužníků mají v dnešní době dobrou šanci na získání půjčky. A nemusí ani chodit za "lichvářem" a vystavovat se zbytečným rizikům. Podívejme se, kde se dají najít nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí i 50 000 Kč.

U velkých nebankovních společností jsou podmínky získání úvěru nastaveny podobně, jako u bank. Společnosti jako Cetelem, Home Credit nebo Cofidis své klienty poměrně důkladně prověřují a bez příjmu nebo se zápisem v registrech zde pravděpodobně nepochodíte.
Rychle a dostupně

Existuje ale řada menších nebankovních firem, které se zaměřují na ty, kteří potřebují peníze rychle a bez formalit. Už nějakou dobu na našem trhu najdeme tzv. půjčky před výplatou - malé úvěry od 1000 do 10000 Kč s dobou splatností do 30 dní. Ty lze získat prostřednictvím online žádosti, zpravidla bez zdlouhavé administrativy. Příkladem těchto půjček jsou například Zaplo, Ferratum, nebo Půjčka7.

Půjčky až 50000 Kč

Žadatelé, kteří potřebují vyšší částku, ale také nepřijdou zkrátka. Nebankovní trh se neustále vyvíjí a postupem času na trh přicházejí také dostupné nebankovní úvěry ve výši nad deset tisíc korun. Příkladem zde může být půjčka Zaimo - až 25000 Kč na dobu 1 - 12 měsíců, anebo půjčka Aasa, kde lze bez složitých formalit získat až 50000 Kč s dobou splatnosti 6 - 36 měsíců.

Na co si dát pozor

Je nutno mít na paměti, že vysoká dostupnost nebankovních úvěrů je vyvážena poměrně vysokým úrokem. Proto je nutno se před žádostí o půjčku ujistit, že budete schopni splátku nebo splátky půjčky řádně splatit. V každém případě si důkladně prostudujte smlouvu o půjčce, abyste všemu porozuměli a předešli případným nedorozuměním. Podrobnosti naleznete zde.

Všechna práva vyhrazena © 2015 Rychlé-půjčky-ihned-na-účet.cz
Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web je informačního charakteru.