...půjčky jednoduše, rychle, spolehlivě
Pozor: Stránky byly publikovány v minulosti a některé informace tak mohou být neaktuální.

SMS půjčka pro ženy

28. 4. 2015

SMS půjčka je vhodnou půjčkou i pro ženy. Tento druh půjčky využívají především matky samoživitelky, nezaměstnané ženy nebo matky v období těhotenství a na mateřské dovolené.

Tuto půjčku například může využít matka, které čeká na výplatu, ale potřebuje synovi nutně zaplatit učebnice do školy nebo matka na mateřské dovolené, které dávky od státu na výchovu dítěte nestačí, což je bohužel velmi častý případ.
Pokud se žena na mateřské dovolené obrátí na banku s žádostí o půjčku, je skoro stoprocentní, že jí banka odmítne. Banky se zaměřují především na klienty s vyššími příjmy. Proto je tu možnost nebankovních půjček, které nepožadují doložení příjmů a podobně.

Kde půjčku najít

Produkt SMS půjčka pro ženy najdete na mnoha webových stránkách poskytovatelů SMS půjček. Nenechte se zmást, jedná se pouze o marketingový trik, který má v ženách vzbudit důvěru, že existuje půjčka přímo pro ně. Kolikrát je ale mnohem lepší porovnat si více půjček, i kdyby se nejednalo o půjčky přímo pro ženy. Ve výsledku může být „obyčejná“ SMS půjčka mnohem výhodnější, než SMS půjčka pro maminky na mateřské, která potřebuje ušetřit co nejvíce, se raději přikloní k variantě půjčky obyčejné.

Poskytovatelé a úroky

SMS půjčku poskytuje hodně společností, jako například Ferratum nebo Credito24.cz, jako jedny z těch známějších veřejnosti. Pokud se zaměříte přímo na půjčku pro ženy, existuje dokonce specializovaný portál pujckaprozeny.cz, který nabízí jak klasickou online půjčku, tak i SMS verzi. Portál omegapujcka.cz poskytuje tuto službu také, peníze máte do hodiny u sebe, půjčit si můžete od 500Kč do 10 000Kč a dobu splácení je možné nastavit na 15 nebo 30 dnů. Ze společností poskytujících půjčky i ženám na mateřské jmenujme především Nejdostupnější půjčku, u níž - jak vidíte již podle názvu - je velká pravděpodobnost schválení žádosti.

SMS půjčky jsou určeny širokému spektru zájemců. Mohou je dostat důchodci, i mladí, maminky na mateřské dovolené i začínající podnikatelé. Nepotřebujete doložit výši svých příjmů ani přemlouvat ručitele. Některým dokonce nevadí záznam v registru dlužníků.

První půjčka zdarma

I kdyý jsou půjčky přes SMS obecně drahé a měly by proto sloužit jen jako nouzová výpomoc při nedotatku financí před výplatou, najdou se i společnosti, které malé rychlé půjčky poskytují zcela zdarma. Alespoň co se první půjčky týče. Například u společnosti Zaplo můžete jako prvožadatel/ka získat až 8000 Kč a nezaplatíte nic navíc (kromě registračního poplatku 1 Kč). Bezplatně máte možnost získat také první půjčku u společnosti Ferratum.

Všechna práva vyhrazena © 2015 Rychlé-půjčky-ihned-na-účet.cz
Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web je informačního charakteru.