...půjčky jednoduše, rychle, spolehlivě
Pozor: Stránky byly publikovány v minulosti a některé informace tak mohou být neaktuální.

SMS půjčka bez 1 Kč

15. 9. 2015

Potřebujete půjčku, ale nechce se vám na peníze dlouho čekat? Pokud vám k řešení krátkodobé finanční krize postačí pár stokorun nebo tisícikorun, a můžete peníze zase rychle splatit, využijte SMS půjčku.

Tento produkt nebankovních společností je dnes velmi populární i díky nenáročné, vlastně téměř žádné, administrativě.
Půjčte si snadno a rychle

Nebankovní SMS půjčka vám poskytne řádově 2 až 5 tisíc korun s dobou splatnosti, kterou si můžete nastavit, maximálně to bývá 30 dnů. Každá společnost má podmínky trochu jiné. SMS půjčka bez 1 Kč je rychlá a vyřídíte ji snadno. Zvládne to úplně každý, i když žádá o půjčku poprvé.

Co znamená „bez 1 Kč“?

Proč právě SMS půjčku bez 1 Kč poplatku? Co to vlastně znamená? V době, kdy tyto půjčky začínaly, byl v drtivé většině případů vyžadován během schvalovacího procesu ověřovací poplatek v symbolické výši 1 Kč. Tento poplatek jste zaslali na bankovní účet společnosti, a sloužil k ověření identity a bankovního účtu. Tato částka samozřejmě nikoho nezruinuje. Je to ale pouze krok navíc, od kterého se dnes pomalu upouští. Mezibankovní převod může celou záležitost dost protáhnout, třeba i o celý den, a pokud potřebujte peníze hned, ztrácí taková půjčka svůj význam.

Půjčka bez složité administrativy

Využijte SMS půjčku bez 1 koruny od některé z prověřených nebankovních společností. Stačí vám vyplnit jednoduchou online žádost na stránkách společnosti, nebo zaslat SMS zprávu v určitém znění. Žádost bude obratem zpracována, a díky absenci ověřovacího poplatku můžete mít peníze do hodiny na účtu. Mnohdy je to už za několik minut. Vyhnete se dokládání příjmu, skrytým poplatkům nebo kontrole registrů.

Všechna práva vyhrazena © 2015 Rychlé-půjčky-ihned-na-účet.cz
Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web je informačního charakteru.