...půjčky jednoduše, rychle, spolehlivě
Pozor: Stránky byly publikovány v minulosti a některé informace tak mohou být neaktuální.

Půjčky ihned do 10 minut

4. 3. 2015

Tento typ expresního produktu je vysoce dostupný, taktéž vyniká super rychlým vyřízením. Schvalovací proces o tuto půjčku zabere pouhých 5 minut. Posléze jsou peníze ihned zaslány na účet klienta.

Připsání peněz v rámci stejné banky trvá pár minut, jinak je nutné počítat s minimální dobou, a to dvou pracovních dnů. Půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop jsou v podstatě nejrychlejším způsobem, jak se dostat k penězům po dobu dvaceti čtyř hodin.
Kdo o tuto půjčku může zažádat?

Půjčky do 5 minut na účet jsou určeny širokému spektru žadatelů. Žádat mohou občané ČR od 18 let věku, horní hranice bývá omezena věkem 65 nebo 70 let. Ideální je, pokud má žádající osoba pravidlený a prokazatelný příjem. Nicméně některé nebankovní společnosti poskytují půjčky i osobám s příležitostnými příjmy nebo například důchodcům či ženám na mateřské dovolené.

Výše půjčky

Výše rychlé půjčky do 5 minut na účtu činí obvykle 12 tisíc korun. S tím, že první půjčka u nového žadatele je zpravidla omezena hranicí 5 tisíc korun. Některé společnosti mají stanovený mnohem nižší strop. Stálým klientům půjčí finanční společnosti klidně přes 10 tisíc.

Jak se dá o tuto krátkodobou půjčku požádat?

O půjčky do pár minut na účtu lze požádat přímo z domova nebo kanceláře. Kdy si žadatel na internetu vyhledá ze seznamu danou společnost, kterou osloví. Stačí zaslat vyplněnou žádost a máte v cuku letu po problému. Vyřídit půjčku můžete rovněž telefonickou cestou nebo zasláním jednoduché SMS zprávy poskytovateli.

Všechna práva vyhrazena © 2024 Rychlé-půjčky-ihned-na-účet.cz
Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web je informačního charakteru.