...půjčky jednoduše, rychle, spolehlivě
Pozor: Stránky byly publikovány v minulosti a některé informace tak mohou být neaktuální.

Hypotéka od Fio banky

15. 10. 2015

Fio Banka dnes patří k nejoblíbenějším, a to i díky redukci některých poplatků, modernímu přístupu a vstřícnosti ke svým klientům. Poskytuje řadu finančních produktů v oboru osobních i firemních financí a mezi nimi nechybí ani hypotéky.

Hypotéky Fio Banka vám umožní pořídit si vlastní bydlení díky výhodnému úvěru.
Chytrá investice do nemovitosti

Investovat do nemovitostí se řadí k nejlepším rozhodnutím, jaké může člověk v souvislosti se svými financemi uskutečnit. Hypotéky Fio Banky poslouží jak k výstavbě, tak i ke koupi nemovitosti, ale mohou být určeny i k úhradě členského podílu v bytovém družstvu, refinancování úvěru nebo k vypořádání spoluvlastnických vztahů. Fio Banka si za poskytnutí úvěru a jeho vyřízení neúčtuje žádné poplatky.

Parametry hypoték Fio Banka

Hypotéka od Fio Banky je dostupná občanům ČR nad 18 let, ale za určitých podmínek ji mohou využít i cizinci. Čerpá se postupně nebo jednorázově, a to od 6 do 24 měsíců. Tento úvěr vám poskytne minimálně 300 000 Kč, jeho maximální výše se odvíjí od hodnoty zastavené nemovitosti. Doba splácení je 5 až 30 let, s podmínkou, že tuto hypotéku musíte splatit, než dosáhnete věku 70 let.

Posouzení žadatelů

U žadatelů o hypotéku požaduje Fio Banka dostatečné příjmy, většinou se jedná o pracovní poměr na dobu neurčitou. Nahlíží se i do registru dlužníků. Pokud by zde byl negativní záznam, vyžádá si banka podrobnosti, a celou situaci posuzuje individuálně.

Jak o hypotéku u Fio zažádat?

Hypotéky Fio Banka jdou dobře dostupné a celý proces žádosti není nijak přehnaně složitý. Nemůžete ale čekat, že bude úvěr poskytnut úplně každému, banka si žadatele prověřuje, a to proto, aby se předešlo problémům na obou stranách. Proces začíná schůzkou v bance, kdy vyhotoví klientský pracovník návrh vašeho hypotečního úvěru a získáte podklady pro to, aby bylo možno hypotéku vyřídit. Další schůzka už zahrnuje předložení potřebných dokladů a dokumentů. Jedná se o doklady totožnosti, dokumenty potvrzující příjmy, a samozřejmě i o formu zajištění úvěru. Banka provede ocenění nemovitosti a připraví vám smlouvu k podpisu.

Refinancujte starou hypotéku

Máte již hypotéku a chtěli byste lepší podmínky? Můžete přijít do Fio banky a refinancovat zde svou starou hypotéku. Získat můžete lepší parametry úvěru, nižší úrokovou sazbu a změnit dobu splácení. O změnu hypotéky se ale zajímejte včas, alespoň dva měsíce pře koncem fixace. Za převedení vaší staré hypotéky a její posouzení nebudete platit žádné poplatky.

Všechna práva vyhrazena © 2015 Rychlé-půjčky-ihned-na-účet.cz
Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web je informačního charakteru.