...půjčky jednoduše, rychle, spolehlivě
Pozor: Stránky byly publikovány v minulosti a některé informace tak mohou být neaktuální.

Co je to "půjčka na OP"?

26. 4. 2015

Jestliže si přejete získat peníze pouze na základě předložení občanského průkazu a podepsáním smlouvy, bude třeba, abyste si pro půjčku vybrali takzvané nebankovní firmy (tedy ne banky). Nebankovní firmy tento způsob získání úvěru většinou umožňují, některé ale chtějí i druhý doklad totožnosti nebo výpis z účtu.





Většina nebankovních firem má společné to, že nevyžaduje, abyste byli bezdlužní, tedy nezkoumají zda máte zápis v registru dlužníků. Toto může být jistě výhoda, pokud jste měli v minulosti problémy se splácením půjček, úvěrů, anebo jste se třeba jenom opozdili s platbou u telefonního operátora.

Další výhody, které půjčka na občanku nabízí

Kromě nevýhody, kterou je vyšší cena půjčky, nabízí půjčka na občanku celou řadu výhod. Je to především jednoduchost a nízká časová náročnost pro zájemce o půjčku. Druhou výhodou je vysoké procento schválených žádostí nebankovní firmou.

Třetí výhodou půjčky na občanský průkaz je rychlost schválení - obvykle je půjčka schválena ještě tentýž den, nejpozději následující pracovní den. Pracovníci firmy nemusí složitě kontrolovat různé vámi předložené doklady. Jakmile je půjčka schválena, peníze jsou obvykle ihned zaslány na váš bankovní účet. Rychlost bankovního převodu závisí na tom, zda máte účet u stejné banky jako věřitelská firma. Pokud ne, měl by trvat převod asi 2-3 pracovní dny.

Půjčka na splácení dluhu? Raději ne.

Pokud uvažujete o tom, že si vezmete půjčku na splacení jiné půjčky, je nejvyšší čas, abyste se nad svými financemi vážně zamysleli a zkusili najít jiné řešení než "vytloukání klínu klínem". Pokud máte více půjček, které nezvládáte splácet, můžete zkusit požádat o konsolidaci (sloučení) půjček do jedné. Tím se sníží celková měsíční splátka a zjednoduší se Vám splácení. Pokud na bankovní konsolidaci půjček nedosáhnete, můžete požádat o některou z nebankovních konsolidací půjček s ručením nemovitostí.









Všechna práva vyhrazena © 2024 Rychlé-půjčky-ihned-na-účet.cz
Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web je informačního charakteru.