...půjčky jednoduše, rychle, spolehlivě
Pozor: Stránky byly publikovány v minulosti a některé informace tak mohou být neaktuální.

SMS půjčka bez registru

6. 12. 2015

Dávno jsou pryč doby, kdy bylo pro získání půjčky třeba navštívit instituci, která takovou službu poskytovala. Dnes stačí jen vyplnit formulář na internetu nebo poslat SMS zprávu. Právě druhé zmíněné alternativě se budou věnovat následující řádky.

Jak na to?

Získání SMS půjčky není o moc složitější než poslání klasické SMS zprávy. Nejde v podstatě o nic jiného, než poslat SMS v příslušném tvaru na dané číslo. A vzhledem k benevolenci nebankovních společností, které se na tyto mikroúvěry zaměřují, není problém získat SMS půjčku bez kontroly reigstrů.
Poté stačí jen počkat na ověření vaší žádosti a peníze vám letí na účet. U některých společností je třeba zaslat verifikační poplatek ve výši 1 Kč, který slouží k ověření pravosti vašeho bankovního účtu. To samozřejmě zdrží celou transakci. Je to však nutná záruka pro poskytovatele finančních služeb.

Jaké to má výhody?

Je jasné a zřejmé, že největší výhodou těchto půjček je rychlost. Zatímco u většiny bankovních společností je třeba čekat dny až týdny na vyřízení takové půjčky, SMS půjčky jsou okamžité.

Nebankovní společnosti jsou velmi tolerantní co se podkladů a zámožnosti jejich klientů týče. Není tedy třeba dokazovat ani příjem ani hledat ručitele či ručit vlastním majetkem.

A co nevýhody?

Každá mince má dvě strany. Toto tvrzení platí i v případě nebankovních půjček. Benevolence těchto finančních subjektů musí být logicky něčím vykoupena. V případě SMS půjček jsou to poměrně vysoké úroky. Vysoké jsou též poplatky za předčasné splacení půjčky a vysoké bývají také sankce za pozdní splacení.

K velkým penězům se prostřednictvím SMS půjček nedostanete. Jsou omezeny na vskutku malé částky. Ty Zpravidla nepřekročí 5 000 Kč. S touto skutečností jde ruku v ruce krátká doba splácení. Ta většinou končí na třiceti dnech.

Půjčka je dobrým sluhou, ale zlým pánem. Proto si dvakrát rozmyslete, zda o ní opravdu stojíte či nikoliv.

Všechna práva vyhrazena © 2024 Rychlé-půjčky-ihned-na-účet.cz
Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web je informačního charakteru.