...půjčky jednoduše, rychle, spolehlivě

Půjčky ihned do 5 minut na účtu

8. 6. 2016

Pokud někdo měl v minulosti problémy se splácením půjčky nebo úvěru a tuší, že už se na banku s žádosti o další půjčku nemůže obrátit, zbývá mu jediné - zaměřit se na nebankovní produkty, mezi nimiž najdeme i tzv. půjčky ihned na účet do 5 minut . Ale zde je ptořbea být hodně opatrný – na trhu existuje mnoho poskytovatelů, kteří v rámci těchto půjček nabízejí nevýhodné podmínky.

Vedle nich ale naštěstí existuje řada solidních společnosti, které mají širokou klientelu, která je s jejich finančními službami nadmíru spokojena.

Půjčky do 5 minut na účtu jsou finanční produkty, jež se do povědomí občanů ČR dostaly v relativně krátkém čase. A není divu - tento druh půjčky vyniká nekomplikovaným vyřízením, flexibilitou a univerzálností.

Při vyřizování půjčky jsou tolerovány registry dlužníků a vše se obejde bez formalit, jako je například doklad o příjmech od zaměstnavatele. Samozřejmostí je, že zde není vyžadováno uvedení ručitele ani zástava nemovitosti. Půjčky jsou neúčelové - "na cokoliv" - není tedy potřeba zdlouhavě vysvětlovat, na bude tato rychlá půjčka použitepoužita.

Pro koho jsou mikropůjčky vhodné?

Tyto malé rychlé úvěry se hodí každému, kdo nemá dostatek peněz před výplatou. Může to bý například v případě náhlých rodinných výdajů, které způsobí fatální výpadek finančních prostředků. O půjčky ihned do 5 minut na účtu mohou zažádat i osoby s nízkými příjmy, ženy samoživitelky, matky na mateřské dovolené, penzisté nebo studenti.

Schvalovací proces

Tyto úvěry podléhají zautomatizovanému schvalovacímu procesu, který v pracovní dny trvá zpravidla 15 - 60 minut. Okamžitě po chválení žádosti jsou peníze odesílány na bankovní účet žadatele. Pokud má žadatel účet u stejné banky jako věřitelská společnost, může mít k dispozici peníze prakticky ihned po schválení své žádosti.

Nevýhody a rizika

Rychlost a dostupnost těchto malých rychlých úvěrů je ale vyvážena některými nevýhodami a riziky. Mikropůjčky jsou výrazně dražší než běžné bankovní půjčky. Jejich snadná dostupnost pak může do problémů se splácením Lehce přivést zejména klienty s nízkými příjmy, kteří přecení své schopnosti úvěr splatit. Tyto produkty jsou také zatíženy poměrně vysokými sankcemi za nesplácení.


Všechna práva vyhrazena © 2015 Rychlé-půjčky-ihned-na-účet.cz
Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web je informačního charakteru.