...půjčky jednoduše, rychle, spolehlivě
Pozor: Stránky byly publikovány v minulosti a některé informace tak mohou být neaktuální.

Půjčky do výplaty

7. 9. 2015

Každému se už asi někdy stalo, že netrpělivě čekal na výplatu a bál se, jestli vyjde s penězi. Někdo zažívá tuto situaci častěji, jiný zřídkakdy.

Pokud se vaše finanční zdroje povážlivě ztenčí a vyskytnou se výdaje, které vás zaskočí, možná zauvažujete nad krátkodobou půjčkou do výplaty. Kde ji získat?
Vsaďte na nebankovní produkty

Na rychlé půjčky do výplaty se specializují nebankovní společnosti. U banky byste totiž většinou nepochodili, a pokud ano, bude trvat poměrně dlouho, než vám peníze přistanou na účtu. Když chcete peníze ihned, využijte online půjčku nebo také SMS půjčku. Ta vám pomůže překonat krátkodobý finanční nedostatek, vyřídíte ji jednoduše a rychle.

Výhody pro spolehlivé klienty

Půjčka do výplaty vám poskytne částku do 5000 Kč. To sice není moc, ale na pokrytí nezbytných výdajů to většinou stačí. Některé společnosti dokonce nabízejí pro nové zákazníky první půjčku zcela zdarma, bez poplatku. Při opakovaném využití této půjčky se někdy výše půjčky navyšuje až na 20 000 Kč. Pokud se tedy ověříte a budete splácet spolehlivě, můžete si příště půjčit o něco více, když budete potřebovat.

Žádost už nemůže být jednodušší

O SMS půjčky do výplaty neboli mikropůjčky se žádá pomocí jednoduchého formuláře na stránkách společnosti. Není potřeba dostavit se osobně na pobočku a zabývat se složitou administrativou. Neprověřuje se registr dlužníků ani není třeba dokládat výši příjmů. Nastavíte si výši půjčky i termín, ve kterém ji splatíte. Ten se vyplatí dodržet, jinak vás čekají nepříjemné sankce. Po schválení půjčky, které většinou netrvá déle než pár minut, jsou peníze odesílány ihned na účet žadatele.

Všechna práva vyhrazena © 2024 Rychlé-půjčky-ihned-na-účet.cz
Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web je informačního charakteru.