...půjčky jednoduše, rychle, spolehlivě
Pozor: Stránky byly publikovány v minulosti a některé informace tak mohou být neaktuální.

Jaká jsou rizika půjček na směnku?

10. 4. 2015

Cenný papír není jen akcie na burze nebo anonymní listina u společnosti. Je to také záruka, že dostanete peníze kdykoliv budete potřebovat. K půjčení několika tisíc nebo dokonce stovek tisíc postačuje váš vlastnoruční podpis.

Peníze ihned

Těžko se někdy věří tak snadnému získání hotovosti. Člověk se někdy trápí s nedostatkem peněz a přemýšlí, co by nabídl jako zajištění, nebo kde se dá sehnat nějaký bonitní a solidní ručitel.

Často pak zapomene, že nejlepším ručením je podpis jednoduché listiny, kterou zaručuje, že vrátí svěřené peníze. Půjčka na směnku bez podvodu je způsobem, jak jednoduše a rychle získat peníze.

Pouze směnka

Jako cenný papír má směnka tu výhodu, že se nikdo nedohaduje o výši peněz nebo době splácení. Obsahuje závazek v určitou dobu splatit dlužnou sumu peněz a je přehledná, jasná a nekomplikovaná. Když nemůžete sehnat rychle peníze a chcete již odběhnout s rodinným stříbrem do zastavárny, můžete využít půjčku na smněnku ještě dnes, a to v hotovosti - "na ruku". Nejen lehce získáte peníze, ale nemusíte se zdržovat s žádnou byrokracií.

Půjčka bez smlouvy

Tato půčka je jednoduchá také svojí přehledností. Poskytuje prostředky rychle a často v hotovosti. Stačí si dojít nebo nechat peníze přivézt a půjčka je vaše. Dostatek financí není pouhým snem a chimérou. Oproti podpisu směnky jsou na ruku vyplaceny skutečné prostředky, které třeba jinak získat nemůžete. Tento úvěr neobsahuje žádné podmínky a nejsou ničím komplikované. Ani dlouhou a záhadnou smlouvou o půjčce.

Pozor na rizika

I když je získání nebankovní půjčky na směnku ihned jednoduché a přehledné, je potřeba pamatovat, že směnka je pro věřitele velmi silným nástrojem, jak své peníze získat zpět. Při nesplacení směnky v daném termínu a daným způsobem se můžete prakticky okamžitě dostat do exekuce. Před podpisem směnky si proto vše důkladně promyslete a ujistěte se, že budete mít peníze na splacení půjčky v daném termínu k dispozici.


Doporučujeme: Máte-li dluh na zdravotním pojištění, jednejte co nejrychleji a sjednejte nápravu. V případě, že budete dělat mrtvého brouka, se může případ dostat až k exekuci. Může se stát, že dluh vznikl nedopatřením. Pokud s dluhem nesouhlasíte, odvolejte se k odvolacímu soudu.

Všechna práva vyhrazena © 2015 Rychlé-půjčky-ihned-na-účet.cz
Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web je informačního charakteru.