...půjčky jednoduše, rychle, spolehlivě
Pozor: Stránky byly publikovány v minulosti a některé informace tak mohou být neaktuální.

Půjčka 40.000 v akci a bez registrů

7. 11. 2015

Malé půjčky do výplaty, nazývané také jako "SMS půjčky", nabízí řada společností a šanci zde mají i žadatelé se záznamem v registru dlužníků. Výše těchto půjček je ale omezena zpravidla hranicí 4999 Kč. Jak je to v případě, že potřebujete větší částku, například 40000 Kč?
Na nebankovním trhu najdeme různé subjekty - ať už zavedené nebankovní instituce, nebo menší investory. U větších nebankovních firem je zpravidla vyžadováno doložení příjmů a jsou také kontrolovány registry dlužníků. Půjčku 40000 v akci ihned bez registru tak můžeme najít spíše u soukromých investorů.

40000 Kč od soukromých osob

Zde je ale potřeba být velmi na pozoru - soukromník se sice nezabývá registry dlužníků, ale často půjčuje za velmi nevýhodných podmínek a nezřídka požaduje jako záruku za půjčení peníze podpis směnky. Pokud podepíšete směnku, můžete se v případě problémů se splátkami půjčky velmi rychle dostat do exekuce. Z těchto a mnoha dalších důvodů nelze tento úvěr od soukromníka doporučit.

Nebankovní půjčky

V nebankovní oblasti ale také najdeme společnosti, které půjčují i větší částky a jsou tolerantní i k registrům dlužníků. Každého žadatele zkoumají individuálně a pokud vaše záznamy v registrech nejsou závažné, půjčku Vám poskytnou. Nicméně i zde je nutné počítat s některými úskalími - tyto půjčky jsou sice bezpečnější než úvěry od soukromých investorů, ale také nepatří zrovna k nejlevnějším a může se stát, že půjčka 40000 Vás může nakonec vyjít poměrně draho.

Nebankovní „americké“ hypotéky

Pokud máte ve svém osobním vlastnictví nemovitost a jste ochotni ji poskytnout jako zástavu, máte možnost získat některou z výhodných nebankovních půjček - tzv. Amerických hypoték. Nebankovní americká hypotéka se zpravidla nezabývá Vaší úvěrovou historií a ani nezkoumá, jaké jsou Vaše pravidelné příjmy. Díky nízkému úroku a dlouhodobé splatnosti bývá americká hypotéka půjčkou s nízkými měsíčními splátkami. Je ale nutno pečlivě vybírat společnost, od které si půjčku vezmete - v této oblasti se vyskytují i firmy, kterým jde více či méně o to "nachytat vás na hruškách" a při sebemenším problému se splácením dají Vaši zastavenou nemovitost do dražby.Všechna práva vyhrazena © 2024 Rychlé-půjčky-ihned-na-účet.cz
Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web je informačního charakteru.