...půjčky jednoduše, rychle, spolehlivě

Bankovní i nebankovní půjčky 100 000

Potřebujete půjčit až desetitisíce korun a uvažujete, zda oslovíte banku nebo nebankovní společnost? Obě finanční instituce nabízejí střednědobé úvěry a zdaleka nejoblíbenější jsou u lidí půjčky do 100000 Kč. U koho byste si měli půjčit? Porovnejme si parametry bankovních a nebankovních půjček a pro koho jsou určeny.
100 000 Kč pro vaše potřeby

O půjčku ve výši sto tisíc korun obvykle žádají lidé, kteří chtějí použít peníze na cokoliv a nechtějí se zadlužovat na desítky let. Z půjčky můžete uhradit staré závazky, pořídit si nový automobil nebo zrekonstruovat byt. Než uzavřete smlouvu o půjčce, zjistěte si, zda ji můžete zdarma předčasně splatit nebo provést mimořádnou splátku.

Bankovní půjčky do sta tisíc korun

Půjčky s nižším úrokem

Češi si raději půjčují u bank, jelikož k nim mají větší důvěru. Pravdou zůstává, že jako první byste měli zažádat o úvěr u banky. Získáte u ní výhodnější úrok, nižší RPSN, delší dobu splatnosti, transparentní smlouvu a jistotu solidního jednání. Banky si však své klienty důkladně prověřují a požadují, abyste měli pravidelný příjem a úvěrové registry bez negativních záznamů.

Podmínkou je potvrzení příjmu

Svůj příjem musíte bance doložit potvrzením od zaměstnavatele nebo předložením posledních třech výpisů z běžného účtu, kam vám chodí výplata nebo důchod. Do úvěrových registrů nahlížejí banky s vaším souhlasem. Vyřízení půjčky může trvat i několik dní a musíte si u banky založit účet, z kterého budete následně úvěr splácet.

Proč bankovní půjčku?

U těchto střednědobých bankovních půjček neuvádíte účel půjčky, nepotřebujete ručitele a některé banky vám při řádném splácení odpustí několik splátek. Toto vám například garantuje Air Bank. Výhodnou půjčku s nízkým úrokem si můžete sjednat u Sberbank, Equa Bank nebo Raiffeisen Bank.

Nebankovní půjčka do sta tisíc korun

(Ne)výhodné nebankovní půjčky

Dříve bylo na nebankovní půjčky nahlíženo jako na nevýhodné úvěrové produkty. V současné době mohou významní poskytovatelé nabízet půjčky 100 000 se srovnatelným úrokem jako některé banky, ovšem RPSN bývá zpravidla vyšší. Doba splatnosti půjčky je o něco kratší a splátky více zatíží váš domácí rozpočet.

Společnosti, na které je spolehnutí

Nebankovní půjčka je rychlým řešením pro lidi s neprokazatelnými příjmy, se záznamy v registrech dlužníků a na sociálních dávkách. Větší společnosti si ale své klienty prověřují a obvykle požadují potvrzení příjmů. To vám přináší tu výhodu, že získáte půjčku s lepšími podmínkami než u malých poskytovatelů. Pokud hledáte důvěryhodnou společnost, požádejte o půjčku Provident nebo Home Credit.

Všechna práva vyhrazena © 2015 Rychlé-půjčky-ihned-na-účet.cz
Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Web je informačního charakteru.